Utazás részletes ismertetője


Ország:

Ausztria, Szlovákia

Város:

Bécs, Pozsony

Ellátás: reggeli Szálláshely: 3* Típus: körutazás
Utazás: autóbusszal Indulási hely: Budapest
Indulás:
2012.12.08
Időtartam:
2 nap/1 éj
Ár:
28 500
Ft / fő (Alap ár)
Teljes ár:  
31 300
Ft / fő
 További indulási időpontok 
2012.12.08 2 nap/ 1 éj 28 500
Ft / fő (Alap ár)
31 300
Ft / fő
2012.12.15 2 nap/ 1 éj 28 500
Ft / fő (Alap ár)
31 300
Ft / fő
Ha tetszik az utazás: telefonáljon most!

06 40 180 270 (helyi hívás díjáért hívható kék szám), 06 1 881 7400
- vagy hívja az irodáinkat közvetlenül. A számokért kattintson IDE!

- vagy írja meg kérdését
- vagy küldjön on-line foglalást érdeklődése nyomatékosítására!

Programleírás


ELŐFOGLALÁSI KEDVEZMÉNY MÁRCIUS 19-IG! Ennek összege: 5%, amely már 40 % előleg befizetése esetén igénybe vehető.

Adventi kirándulásunk során két fővárost és egy érdekes kastélyt tekintünk meg. Láthatjuk, milyen elegáns város Bécs és milyen gyors ütemben fejlődik Pozsony. Ezen kívül természetesen megnézzük mindkét város adventi forgatagát. Üdülési csekk és a Széchenyi pihenőkártya felhasználható max. 25.000 Ft értékben, mivel szállásunk Mosonmagyaróváron lesz.

1. nap: Szeged - Budapest - Pozsony - Mosonmagyaróvár
Reggeli indulás. Délelőtt érkezünk Szlovákia fővárosába, Pozsonyba. Megtekintjük az óvárost, a magyar királyok és királynők koronázási színhelyéül szolgáló Szent Mártonszékesegyházat. További fő nevezetességek: Prímási palota, Jezsuita templom, Ó-városháza, Ronald-kút, Mihály-kapu. A város felett magasodik a pozsonyi Vár. A várdombról szép rálátás nyílik a városra és a Dunára. Délután betekinthetünk a pozsonyiak adventi forgatagába. Este elfoglaljuk szálláshelyünket Mosonmagyaróváron. 

2. nap: Mosonmagyaróvár - Bécs - Budapest
Reggeli után, az osztrák főváros felé vesszük az irányt. Először a híres barokk stílusú Schönbrunni kastélyt tekinti meg a csoport. A versailles-i mintára készült palota termei minden látogatót elkápráztatnak. Már itt is láthatjuk, hogy az osztrákok milyen fontosnak tartják az Adventet. A kastély környéke telis-tele van szebbnél-szebb ajándékokat árusító pavilonokkal. Ezt követően egy buszos, majd gyalogos séta keretében a belváros nevezetességeinek megtekintése következik: Opera, Kärntner Strasse, Szt. István-székesegyház, Graben, Burg, Parlament. Délután a városháza előtt díszesen kivilágított adventi vásárt keressük fel. Itt feltétlenül meg kell kóstolni a híres Glühweint (forralt bort), a forró puncsot és a híres bécsi virslit. Késő délután indulunk haza.


TIPP az utazáshoz: X
Még nincs utazási tipp, írja meg az elsőt.
kep0 kep1 kep2 kep3 kep4 kep5 kep6 kep7 kep8 kep9 kep10 kep11 kep12 kep13 kep14 kep15 kep16 kep17 kep18 kep19 kep20 kep21 kep22 kep23 kep24 kep25
TIPP az utazáshoz: X
Még nincs utazási tipp, írja meg az elsőt.





 

Segíthetünk?


Adja meg telefonszámát, és személyreszabottan Önnek megkeressük a legjobb árat! *



Telefonszám:     



      Bezár


*A nyerteseket telefonon étresítjük. Az akció a készlet erejéig tart. A telefonszámom megadásával önkéntesen hozzájárulok, hogy a Helmond Kft. visszavonásig adataimat üzletszerzési célból kezelje és ennek keretében üzleti ajánlatokat juttasson el telekommunikációs eszközök útján.