Utazás részletes ismertetője
Párizs repülővel-Versailles-Disneyland, 5 nap/4 éj
06 40 180 270 (helyi hívás díjáért hívható kék szám), 06 1 881 7400
- vagy hívja az irodáinkat közvetlenül. A számokért kattintson IDE!
- vagy írja meg kérdését
- vagy küldjön on-line foglalást érdeklődése nyomatékosítására!
Programleírás
Párizs a világ fővárosa, a legvonzóbb városok közé tartozik. Programjainkon keresztül bemutatjuk a régi városrész legszebb műemlékeit, épületeit, parkjait, tereit és az új városrész ámulatot keltő toronyházait. Ne tétovázzon, utazzon velünk!
Szállás: 5 éj Párizs egyik közeli elővárosi vagy belterületi tiszta, modern szállodában, 2 ágyas, pótágyazható zuhanyzós szobákban. A szobákban: légkondi hűt/fűt, Tv és zuhanyzó, WC.
Ellátás: kontinentális reggeli büfé rendszerben.
Program:
1.nap: Érkezés a párizsi reptérre, transzfer a szállodába, szobák szétosztása. Rövid pihenő után: Montmartre: Festők tere, Sacré Coeur és a Place Pigalle. Visszatérés a szállodába.
2.nap: Reggeli után, egész nap Párizsban: Concorde tér, Tuilleriák kertje, Louvre remekművei ( 2,5-3,0 óra) ezután szabad idő a Rivoli utcában, a párizsiak fedett utcájában. Délután: Cité sziget: St. Chapelle, Igazságügyi Palota, a híres párizsi Notre Dame és a Latin negyed hangulatos utcái, fak. vacsora. Szállás. Fakultatív program :Moulin Rouge előadása. ( 110 €/fő)
3.nap:Reggeli után Versailles: a kastély , a kert és Nagy Trianon palota . Rövid szabad idő a déli órákban. Délután visszajövünk Párizsba: Eiffel torony,sétahajózás. Esti program : Diadal ív és a Champs-Élysée. Szállás.
4.nap: Reggeli után fakultatív programok:
4/1: Egész nap a Disneyland parkban ( 8€ metró felár+ belépő ( 1 vagy 2 parkos)
4/2: Párizs folyt: Napóleon sírja, Invalidusok Dómja, Rodin szép szobrai, Orsay múzeum, impresszionista festményei ( 35 €/fő).
Este: Fakultatív program :Moulin Rouge szenzációs műsora ( 110 €/fő)
5.nap:Reggeli után, menetrendtől függően transzfer a repülőtérre és hazautazás.
![]()
|
|||
franciaorszag.lap.hu
Egyéb hasznos szolgáltatások:
Reptéri transzfer Ferihegyre
Fapados parkoló Ferihegyen, reptéri transzferrel (nem csak fapados járatokhoz)
Szállodáknak
Megjelenési ajánlat szállodák részére a Start Utazáson
Adjon egy tippet!
A tippek nem szálloda, ajánlat, vagy földrajzi hely jellemzések, hanem praktikus tanácsok az utazáshoz. (Pl.: hol érdemes és hol nem vásárolni, enni, milyen olcsóbb megoldások vannak; hol van egy érdekesség, nevezetesség, hogy lehet eljutni oda; kit kell megkérdezni útbaigazításért, stb.) Amennyiben az utazás, vagy a szállodát szeretné jellemezni, zárja be az ablakot és Vélemények, szóljon hozzá linkre kattintva írja meg véleményét,
Alább jelölje be, hogy mire vonatkozik tippje.
A tipp rövid legyen és lényegre törő. Ősszesen 200 karaktert használhat fel.
Hasonló utazások
Utazási magazin
További úti célok
| Németország | |
| Olaszország | |
| Ausztria | |
| Csehország | |
| Oroszország | |
Utoljára megnézett utak









